Twilight world
Hey. Tu patekai į twilight forumą. Sėkmės į jį pasineriant.
Twilight world
Hey. Tu patekai į twilight forumą. Sėkmės į jį pasineriant.
Twilight world
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Twilight world

Saulėlydžio pasaulis.
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  Prisijungti  

 

 bels makalynes

Go down 
3 posters
AutoriusPranešimas
Bella Cullen
Admin
Bella Cullen


Pranešimų skaičius : 277
Reputacija : 0
Join date : 2010-06-03

bels  makalynes Empty
RašytiTemos pavadinimas: bels makalynes   bels  makalynes EmptyPen. 06 04, 2010 12:54 am

hey bels  makalynes Lol
Atgal į viršų Go down
https://worldoftwilight.lithuanianforum.com
Alice Cullen
Aš esu aš. Mano grožiui niekas neatsispiria...
Alice Cullen


Pranešimų skaičius : 579
Reputacija : 1
Join date : 2010-06-04

bels  makalynes Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: bels makalynes   bels  makalynes EmptyPen. 06 04, 2010 2:52 am

Key, laukiu :637:
Atgal į viršų Go down
Bella Cullen
Admin
Bella Cullen


Pranešimų skaičius : 277
Reputacija : 0
Join date : 2010-06-03

bels  makalynes Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: bels makalynes   bels  makalynes EmptyPen. 06 04, 2010 1:36 pm

1 skyrius belos diena
ryta atsibudusi bella atmerkia pavargusias akis ,paziuri i veidrodi i kury atsispindzia saule-auc petys!!!!!... rekia bella.ji prisimine ,kad vakar tryse ji renesme ir alise ejo i kavine ir daugiau nieko NA TEKS EIT PAS RENESME ARBA PAS ALISE galvoja bella.ji nubilda laiptais zemyn. atsiseda ant kedes prie stalo ir klausia-mam kas pusriciams?-kiausinis! sureke-gerai kai pavalgysiu varysiu pas alise o poto pas renesme. syptelis bella-gerai eik tu kur nori-oky donky.pavalgius bella nusivalo savo veida apsiavi batus kuriuos nupirko mama ir ismauna pas alise.din din -kas ten?! saukia alise-as -kas as ?yra daug as!-bella as bella.-bella!... sukteli alise ir atidaro girkzdancias duris-kas naujo ? naujus batus apsiavei?-aha.-na ko norejei?-atsimeni kai mes vakar ejom i kavine -jo- o kas poto buvo?-nelabai-papasakok-na tu nukritai tiksliau atsirenkiai i metalines duris su peciu ir poto izgereme mes visos 2 stiklines sampaniuko..sypteli alisa-sampaniuko?-taip o ko gi daugiau?na jau eisi?-eisiu iki-iki...uztrenkia duris alisa. bella eina takuciu link renesmes namo .tuk tuk-labas bella nemaniau kad ateisi!..apkabina ja-zinai as neatsimenu kas vakar atsitiko-sesk papasakosiu-aciu-na kai mes atejom i kavine tu susitrenkiai peti poto tave veze i ligonine ir mes parvaziavom namo-aciu kad papasakojai labai gerai bet turiu skubet namo ..ir ismauna
-labas mama tete namie-ne!-a..bella nubega i savo kambariuka ir pamato dezute su kaspinu .ant dezutes buvo pilna skiluciu bels atidaro o ten mazas mielas suniukas-aciu mama.. rekia bella apkabina suneli padeda ant lovos ijungia telika ir klausos zyniu .ziuri i laikrodi mato jau 9 valanda vakaro-na einam miegot maziuk..bels atsigule ilova padejo suniuka ant foteliuko ir uzmigo
1 skyriaus pabaiga
Atgal į viršų Go down
https://worldoftwilight.lithuanianforum.com
Alice Cullen
Aš esu aš. Mano grožiui niekas neatsispiria...
Alice Cullen


Pranešimų skaičius : 579
Reputacija : 1
Join date : 2010-06-04

bels  makalynes Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: bels makalynes   bels  makalynes EmptyPen. 06 04, 2010 4:13 pm

Reikia mokytis atskirti dialogą.
Atgal į viršų Go down
Emmett Cullen
Come Closer, My Baby Bear;*
Emmett Cullen


Pranešimų skaičius : 97
Reputacija : 0
Join date : 2010-06-06

bels  makalynes Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: bels makalynes   bels  makalynes EmptySk. 06 06, 2010 5:19 am

Alice Cullen rašo:
Reikia mokytis atskirti dialogą.
Atgal į viršų Go down
Bella Cullen
Admin
Bella Cullen


Pranešimų skaičius : 277
Reputacija : 0
Join date : 2010-06-03

bels  makalynes Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: bels makalynes   bels  makalynes EmptyPir. 06 07, 2010 10:09 pm

ok
Atgal į viršų Go down
https://worldoftwilight.lithuanianforum.com
Alice Cullen
Aš esu aš. Mano grožiui niekas neatsispiria...
Alice Cullen


Pranešimų skaičius : 579
Reputacija : 1
Join date : 2010-06-04

bels  makalynes Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: bels makalynes   bels  makalynes EmptyKv. 06 10, 2010 2:30 am

Sow, antras skyrius?
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





bels  makalynes Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: bels makalynes   bels  makalynes Empty

Atgal į viršų Go down
 
bels makalynes
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» belos elpastukas... bels@burundukai.com

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Twilight world :: Už twilight :: Kūryba-
Pereiti į: